Fizjoterapeuci

15 lat doświadczenia w dziedzinie fizjoterapii

Jesteśmy grupą energicznych i ambitnych fizjoterapeutów. Wybór zawodu nie był przypadkiem, lecz świadomie podjętą decyzją wynikającą z chęci niesienia pomocy. 
Centrum Aktywnej Rehabilitacji powstało w 2009 roku.
Pomysłowi stworzenia prywatnej rehabilitacji przyświecał cel, który realizujemy do dziś – komfortowe warunki terapii. Główna idea zakładała, że fizjoterapeuta ma zawsze odpowiednią ilość czasu dla każdego pacjenta. Tą ideą kierujemy się do dzisiaj i dlatego zespół ciągle się powiększa.

W pracy stawiamy przede wszystkim wymagania sobie, wciąż podnosimy porzeczkę własnych umiejętności i wiedzy. Stale rozszerzamy swoje kwalifikacje, aby na bieżąco być z nowościami, jakie pojawiają się na rynku.

Zajmujemy się przypadkami trudnymi i nietypowymi. Najczęściej są to skomplikowane złamania wymagające leczenia chirurgicznego, a następnie żmudnej rehabilitacji opartej na wiedzy i doświadczeniu. Prowadzimy również rehabilitację po zabiegach chirurgicznych w obrębie kręgosłupa.

Nasz zespół to osoby nietuzinkowe, traktujące swoją pracę w sposób szczególny, z zaangażowaniem oraz wewnętrzną chęcią bycia skutecznym. Ma to odzwierciedlenie w naszych relacjach z pacjentami i przynosi dużo satysfakcji.

FLISAK REHABILITACJA - SKAWINA

FLISAK REHABILITACJA w Skawinie specjalizuje się w fizjoterapii po zabiegach operacyjnych narządu ruchu, rehabilitacji po urazach: złamania, zwichnięcia, skręcenia oraz profilaktyce prozdrowotnej.
Posiadamy duże doświadczenie w rehabilitacji schorzeń kręgosłupa.

Chcesz nawiązać współpracę, masz ciekawy pomysł, jesteśmy otwarci na propozycję. Zadzwoń lub napisz.
 

Jesteśmy na facebooku 

Rejestracja

Rejestracja telefoniczna
w pon.-pt. godz. 9.00-17.00
tel. 504 189 776

Jeżeli nie możemy odebrać, oddzwonimy na pewno.

rejestracjacar@gmail.com

Siedziba: 32–050 Skawina,
ul. 29 Listopada 9 piętro  II